Wparis Terapi Kozmetik Dünyası - Cilt ve Yuz Bakimi | Wparis Beuty
Çağrı Merkezi
Wparis Terapi Kozmetik Dünyası
23 Ağustos 2023
Wparis Terapi Kozmetik Dünyası
OKUNMA : 70

Cilt sağlığımızın temelini oluşturan esnek dokularımızın, küçük dokunuşlar ile canlanması, Wparis kozmetik dünyası ürünlerinin ilham kaynağı olmuştur. Kuruyan bir cildin, Wparis nemlendirici formülü ile yumuşak ve kadifemsi bir yüzeye sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Onyx ve Greenderm serisi olarak iki ana grupta oluşturduğumuz inovatif ürünlerimizin ayırıcı özellikleri şunlardır:

  • Leke gözenek temizleyiciler: gözeneklerde biriken yabancı dokuları doğrudan hedef alarak 15 gün gibi kısa bir sürede gözle görülen bir temizlik sağlarlar. Cilt yüzeyindeki ölü dokuları ortadan kaldıran AHA formu yeni nesil cilt bakımının geldiği son noktadır.
  • Gözenek ve cilt sıkılaştırıcı: yağ asitlerinin içerisindeki yararlı mineralleri cildin sıkılaşması ve tazelenmesi için kullanan BHA formülü, Wparis Greenderm serisinin kozmetik başarısıdır. Kullanım sonu cilt adeta siyahlık ve lekeleri döker, esneklik kazanarak sıkılaşmaya başlar.

Doğanın Canlılığı ve Tazeliği, Wparis Saç Serumunda

Şehir hayatının yoğun kirli havası, stres ve yorgunluk, saçlarımızı ölgün bir yapıya çevirir. Wparis saç serumu, içindeki macadamia yağı ile tam bir saç onarıcısıdır. İçerisindeki tabii yağ ve mineraller sayesinde saçların kaybettiği canlılığın yeniden ortaya çıkmasını sağlar. Doğal ve sade bir kullanımı olan serum formunu, saçlarınızın şifa kaynağı olarak düşünebilirsiniz.

Wparis göz çevresi serumu: yorgun ve çökmüş göz çevreleri için üretilen Wparis göz çevresi serumu, içerdiği kuşburnu ve at kestanesi sayesinde, göz çevresindeki morluk ve torbaları giderir, gözlerdeki parlaklığın ortaya çıkmasını sağlar.

Etiketler
Yorum bırakın
Toplam Yorum Sayısı 0
Henüz yorum eklenmemiş
İşleminiz Sürüyor, Lütfen Bekleyiniz